Başakşehir Fenerbahçe Kırmızı Kartlar : Fenerbahce Basaksehir Macinda Tartisilan Pozisyon Gustavo Sari Kart Gordu Son Dakika Spor Haberleri

Başakşehir Fenerbahçe Kırmızı Kartlar : Fenerbahce Basaksehir Macinda Tartisilan Pozisyon Gustavo Sari Kart Gordu Son Dakika Spor Haberleri. İrfan can kahveci ise 73. Bu maçlardan 6 tanesini fenerbahçe kazanırken oynanan maçların 4 tanesini i̇stanbul. Haftasında başakşehir ile fenerbahçe, fatih terim stadı'nda karşı karşıya geldi. .spor toto üstün lig'in 35. Dakikada i̇rfan can kahveci kırmızı kart gördü.


Okan buruk'tan itirazlar ve kırmızı kart! Dakikada i̇rfan can kahveci kırmızı kart gördü. .spor toto üstün lig'in 35. Fenerbahçe ile başakşehir arasında oynanan karşılaşmada kırmızı kartlar peş peşe çıktı. Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu mahmut tekdemir, fenerbahçe maçını tamamlayamadı.

Son Dakika Pfdk Fenerbahce Macinda Kirmizi Kart Goren Medipol Basaksehirli Futbolcu Rafael In Cezasini Kaldirdi Takvim
Son Dakika Pfdk Fenerbahce Macinda Kirmizi Kart Goren Medipol Basaksehirli Futbolcu Rafael In Cezasini Kaldirdi Takvim from iatkv.tmgrup.com.tr

İrfan can kahveci ise 73. Spor toto süper lig'in 35. Webo da doğrudan kırmızı kartla oyundan atılınca fenerbahçe maçı 7 kişi tamamladı. Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu mahmut tekdemir, fenerbahçe maçını tamamlayamadı. 89 mert hakan yandaş (fenerbahçe) kırmızı kartlar: Dakikada kırmızı kart ile oyundan ihraç edildi. 69 rafael 71 okan buruk (teknik direktör), dk. Okan buruk'tan itirazlar ve kırmızı kart!

Haftasında medipol başakşehir ile fenerbahçe karşılaştı.

Başakşehir, mücadeleyi 9 kişi tamamladı. Bu maçlardan 6 tanesini fenerbahçe kazanırken oynanan maçların 4 tanesini i̇stanbul. Kadıköy'de 3 maçlık mağlubiyet serisinin ardından kazanan fenerbahçe, 26 yaptı. 69 rafael 71 okan buruk (teknik direktör), dk. Dakikada i̇rfan can kahveci kırmızı kart gördü. Haftasında başakşehir ile fenerbahçe, fatih terim stadı'nda karşı karşıya geldi. Fenerbahçe ile medipol başakşehir ülker stadı'nda karşı karşıya geldi. Fenerbahçe'den 4 futbolcu maçta kırmızı kart gördü. Okan buruk'tan itirazlar ve kırmızı kart! Dakikada valencia'ya yaptığı faul sonrası ikinci sarıdan kırmızı kartla ihraç edildi. Golün ardından medipol başakşehir'de 69. Haftasında fenerbahçe'yi konuk eden başakşehir'de mahmut tekdemir, oyun dışı kaldı. Dakikada valencia'ya yaptığı faul sonrası ikinci sarıdan kırmızı kartla ihraç edildi.

Spor toto süper lig'in 35. 69 rafael 71 okan buruk (teknik direktör), dk. 53 ve 62 mehmet batdal i̇stanbul başakşehir. Fenerbahçe ile medipol başakşehir ülker stadı'nda karşı karşıya geldi. Fenerbahçe'den 4 futbolcu maçta kırmızı kart gördü.

Basaksehir De Rafael In Kirmizi Karti Iptal Edildi
Basaksehir De Rafael In Kirmizi Karti Iptal Edildi from www.futbolarena.com

.spor toto üstün lig'in 35. Okan buruk da oyun dışı. 73 i̇rfan can kahveci (medipol başakşehir) sarı kartlar: Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu mahmut tekdemir, fenerbahçe maçını tamamlayamadı. Haftasında fenerbahçe'yi konuk eden başakşehir'de mahmut tekdemir, oyun dışı kaldı. Haftasında başakşehir ile fenerbahçe, fatih terim stadı'nda karşı karşıya geldi. Mücadelenin ilk yarısında bir pozisyon sonrası fenerbahçe cephesi kırmızı kart bekledi. Okan buruk ve i̇rfan can.

Webo da doğrudan kırmızı kartla oyundan atılınca fenerbahçe maçı 7 kişi tamamladı.

Başakşehir, mücadeleyi 9 kişi tamamladı. Golün ardından medipol başakşehir'de 69. Okan buruk ve i̇rfan can. 53 ve 62 mehmet batdal i̇stanbul başakşehir. Haftasında medipol başakşehir ile fenerbahçe karşılaştı. Haftasında fenerbahçe, sahasında medipol başakşehir'i ağırladı. Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu mahmut tekdemir, fenerbahçe maçını tamamlayamadı. 69 rafael 71 okan buruk (teknik direktör), dk. Haftasında başakşehir ile fenerbahçe, fatih terim stadı'nda karşı karşıya geldi. .spor toto üstün lig'in 35. Fenerbahçe ile başakşehir arasında oynanan karşılaşmada kırmızı kartlar peş peşe çıktı. Mahmut'un kırmızı kartı ve serdar aziz. çoban, mahmut'un kırmızı kartı ve başakşehir lehine verilen penaltıyı da yorumladı. Fenerbahçe ile medipol başakşehir ülker stadı'nda karşı karşıya geldi.

Haftasında medipol başakşehir, fenerbahçe'ye konuk olurken oldukça gergin anlar yaşandı. Turuncu lacivertlilerde teknik direktör okan buruk, kırmızı kart görerek saha. Haftasında fenerbahçe, sahasında medipol başakşehir'i ağırladı. İrfan can kahveci ise 73. 53 ve 62 mehmet batdal i̇stanbul başakşehir.

Sadhgxpf8ertlm
Sadhgxpf8ertlm from img.fanatik.com.tr

.spor toto üstün lig'in 35. Dakikada rafael ve teknik direktör okan buruk, ardından da i̇rfan can kırmızı kart gördü. Turuncu lacivertlilerde teknik direktör okan buruk, kırmızı kart görerek saha. Fenerbahçe ile medipol başakşehir ülker stadı'nda karşı karşıya geldi. Başakşehir, mücadeleyi 9 kişi tamamladı. Bu maçlardan 6 tanesini fenerbahçe kazanırken oynanan maçların 4 tanesini i̇stanbul. 53 ve 62 mehmet batdal i̇stanbul başakşehir. Haftasında medipol başakşehir ile fenerbahçe karşılaştı.

Haftasında medipol başakşehir ile fenerbahçe karşılaştı.

89 mert hakan yandaş (fenerbahçe) kırmızı kartlar: Kadıköy'de 3 maçlık mağlubiyet serisinin ardından kazanan fenerbahçe, 26 yaptı. Fenerbahçe'den 4 futbolcu maçta kırmızı kart gördü. Haftasında fenerbahçe'yi konuk eden başakşehir'de mahmut tekdemir, oyun dışı kaldı. 69 rafael 71 okan buruk (teknik direktör), dk. .spor toto üstün lig'in 35. Dakikada kırmızı kart ile oyundan ihraç edildi. Dakikada rafael ve teknik direktör okan buruk, ardından da i̇rfan can kırmızı kart gördü. Haftasında fenerbahçe, sahasında medipol başakşehir'i ağırladı. İrfan can kahveci ise 73. Mahmut'un kırmızı kartı ve serdar aziz. çoban, mahmut'un kırmızı kartı ve başakşehir lehine verilen penaltıyı da yorumladı. Mücadelenin ilk yarısında bir pozisyon sonrası fenerbahçe cephesi kırmızı kart bekledi. Okan buruk ve i̇rfan can.


Tidak ada komentar

Diberdayakan oleh Blogger.
close